if_photoif_put_inmenu
АРБУД ТК ТОВ
Зателефонуйте нам!
+38(066) +38(066)439-71-97 Показати
+38(096) +38(096)178-79-96 Показати

GERARD - унікальний покрівельний матеріал

23 вересня 2013
GERARD - унікальний покрівельний матеріал **

Віктор ТРЕТЬЯКОВ

Ми вже розповідали в попередній статті про композитну черепицю GERARD. Композитної вона називається тому, що складається зі сталевого листа, який захищений алюмоцинковим сплавом і дрібної крихти натурального каменю, яка і надає даху природний, благородний вигляд. Такий дах ніколи не вицвіте, не змінить колір, як століттями не змінюють під сонцем свій колір масиви гірських порід. Крихта кріпиться до даху за допомогою спеціальних  смол - гордості виробника ново-зеландські компанії AHI Roofing і предмета заздрості конкурентів. Досягти такої вражаючої міцності  кріплення поки нікому іншому не вдалося.

Взагалі в AHI Roofing приділяють постійно увагу якості і не йдуть на компроміси заради здешевлення, не дивлячись на економічну кризу та інші  труднощі. Рівень якості завжди повинен бути гранично високий. Покупці-тель повинен бути впевнений у незмінній якості покрівлі, як впевнений  в якості автомобіля люкс-класу або швейцарських годинників. На жаль, будівельний ринок не завжди відповідає цьому принципу і продукція  AHI Roofing - при-ятное виняток.

Композитна черепиця Gerard

Що таке ре-Руфінг?

Ре-Руфінг (від англійського re-roofing) - це реновація покрівлі. Заміна старого, що відслужило покрівельного матеріалу новим на давно суще-ствующая  і експлуатують будинку. Перш за все, мається на увазі хороший, у всіх сенсах, капітальний будинок із застарілою, морально і фізично неякісної  або що прийшла в НЕ-придатність, або ж, нарешті, некрасивою покрівлею. Не будемо забувати, що покрівля наполовину визначає зовнішній вигляд будинку,  те враження, яке будинок виробляє.

Хороший будинок з якісною дорогою обробкою і неналежній дахом, досить часте явище-ня. Щоразу проїжджаючи повз наших котедж-них  селищ, звертаєш увагу на велику кількість відмінних будинків, яким надає безглуздий вигляд стара дах.

Причини такої ситуації зрозумілі. Будинки по-будовані 10-15, а то і 20 років тому, в той час, коли в Україні були найбільш доступні і популярні дешеві  покрівельні матеріали. Про-йшло зовсім небагато часу і покрівлі застаріли, вицвіли, початок облазити їх покриття, іноді вони втратили форму  і почали руйнуватися. Терміни служби дешевої покрівлі та капітального будинку непорівнянний.

Звичайно, власники таких будинків прекрасно знають, що покрівлю треба міняти, але їх останавлі-кість безліч обставин.

По-перше, це досить клопітка справа. Крім того, якщо зняти стару покрівлю, дощ може намочити дорогу обробку і меблі, а це вже значно  велика ціна за новий дах. Крім того, власники зазвичай вважають, що заміна покрівлі займе багато часу, що збіль-лічівает ризик затоплення  дощем, та й взагалі псує життя мешканцям будинку.

Покрівельна система GERARD була спеціально розрахована на швидкий і безпечний ре-Руфінг. Справа в тому, що якщо у нас в Україні ця про-блема  стала масовою і актуальною, в основному, в останні роки, то решта світу стикається з нею вже дуже давно. У більшості країн якісне  житло - особняки, дорогі коттед-жи - будувалося завжди (на відміну від нас, коли в радянський період таке житло практично відсутність про-ствовало)  і покрівельні компанії навчилися про-водити ре-Руфінг швидко і без ризику зіпсувати інтер'єр будинку. Взагалі ре-Руфінг займає, в за-лежно  від країни, 50-80% продажів покрівельних матеріалів. У нас - від 2% до 5%.

Заміна покрівлі

AHI Roofing розробила для композитної черепиці GERARD свою унікальну систему ре-руфінгом і успішно використовує її вже багато десятиліть.

Перш за все, дуже важливий підготовчий етап: повинні бути заготовлені і перебувати «під рукою» всі матеріали, нарізано дерево для  нової системи обрешітки і т.п.

У більшості випадків нове гідроізоляці-онное покрівельне покриття може укладатися поверх старої. Таким чином, будинок весь час закрито  від дощу. Для багатьох типів покрівельних матеріалів, композитна черепиця GERARD може укладатися поверх старої дах-Чи, тобто стару дах  можна взагалі не демонтувати та не піддавати інтер'єр будинку ризику бути зіпсованим. Крім того, це дозволяє господарям будинку вести звичне  для них життя, що теж важливо.

Покрівельна система GERARD задумана і розроблена так, щоб її монтаж займав міні-формальні час. Ре-Руфінг даху площею 300 квадратних метрів  може бути ви-повній за 3-4 дні.

Зрозуміло, швидка і якісна укладання даху можливе тільки при роботі кваліфікова-рова покрівельників.

І останнє, про що хотілося сказати. До складу покрівельної системи GERARD входять 6 разів-особистих по дизайну профілів, які можуть гармонійно виглядати  на будинку, побудованому в будь-якому стилі.
** Стаття взята з журналу «MURATOR»

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×